Červen 2015

Dia Game - 1. kapitola

29. června 2015 v 0:45 | Shaya
Přicházíme s další nepravidelnou aktualizací. Věřím, že spousta z vás se těšila na pokračování svých oblíbených mang, ale není na škodu dát čas od času šanci i něčemu novému. Quinefer pro vás vybrala mangu s názvem Dia Game a za sebe můžu říct, že stojí za to. Kdo má rád trochu toho nadpřirozena, měl by ji určitě omrknout.

Dia Game

29. června 2015 v 0:44 | Shaya |  Dia Game
Japonský název: ダイア・ゲーム
Anglický název: Dia Game
Mangaka: Kotora Byaku
Současný počet chapterů: 6
Žánr: Yaoi, nadpřirozeno

Stručný popis: Stříbrnovlasý upír Daia nikdy nikoho nenapadl. Přesto celý svůj život utíká a je stíhán lovcem jménem Kuro. Jednoho dne Daia potká vlídného obchodníka, který mu dá práci a místo, kde může žít. Daiu, který byl vždy sám, to k němu táhne, a začne proto uvažovat, že by se napil jeho krve a tím ho proměnil...

Míra slashe: 3
Překlad: Shaya
Editace: Quinefer
Korekce: Shaya, Quinefer


Okuovy fantazie - 14

18. června 2015 v 17:44 | Phoebe Esteban
Oku má stále fantazií dost a dost a dnes je mu (hodným a milým sousedem) nadhozena myšlenka, že by mu to slušelo v pornu ze školního prostředí - jestli je to dobrý nápad nebo ne se můžete přesvědčit v dnešní 14.kapitole ;)

Dny předtím - bonus k Hydře

6. června 2015 v 21:42 | Shaya
Dneska vám přinášíme slíbený bonus k Hydře s názvem Dny předtím. Možná jste někteří, stejně jako já, fandili dvojici Taira & Hitomi a trochu vás zklamal konec. Ale myslím si, že je to i tím, že Ryuu ke konci nedostal tolik prostoru a nevěděli jsme tak, co si vlastně myslí nebo cítí. V tom je tenhle bonus perfektní - aspoň trochu všechno poodhaluje i z Ryuuova pohledu.

Chronologicky tento bonus patří mezi kapitoly 11A a 11B.