Duben 2015

Informace pro zmatené ovečky

30. dubna 2015 v 22:02 | Shaya
Úplně nejdřív vás všechny po dlouhé době zdravím! Vím, že máte asi spoustu otázek. Rozhodla jsem se proto, že vám na některé z nich odpovím, abyste věděli, co se stalo a co vás čeká (a nemine).

Nejdříve k tomu, jestli vlastně stále žijeme, nebo jestli jsme to s Krchovem zapíchly. Tak žijeme a nezapíchly. Sice jsme v poslední době pracovaly spíše jen v teoretické rovině (v našich srdcích jsme byly s vámi, ale naše ruce moc práce nenadělaly), ale nikdy jsme nepochybovaly o tom, že se chceme někdy v budoucnu k vydávání mang vrátit. Jen jsme to odkládaly na dobu neurčitou. Měly jsme dost práce v reálném životě a pak, když už jsme vás nechaly čekat několik měsíců, jsme si nejspíš říkaly, že co je jeden další měsíc? A pak další a další... Za to se vám hrozně moc omlouvám. Neslibuju sice, že začneme zase vydávat jako divé, ale aspoň vás budeme udržovat v obraze.

Co se stalo s novými stránkami? Jsou opravdu zrušené nebo máte jen špatnou adresu? Jsou opravdu zrušené. Jednalo se o placený hosting a společně s naší pauzou se je prostě nevyplatilo udržovat. Dneska jsem sem aspoň nahrála odkazy na všechny kapitoly, které jsme vydaly od založení nového webu, ať k nim máte přístup. Jednalo se především o mangy Drug & Drop, Kinpeibai, Okua a Yume. Než se zase pevně postavíme na nohy, aby se vyplatilo nový web znovu oživit, budou se všechny případné nové kapitoly zase nahrávat sem. I když, pokud si správně pamatuju výsledky z naší neaktualizované ankety, tak se vám sice nový web převážně líbil, ale bylo vám jedno, kde si mangu přečtete, hlavně že je ;)

A ještě jedna nepravidelně se vyskytující otázka - co je s Kuroshitsuji? Proč vám nejdou stáhnout první dvě volume?! Protože je prostě nemáme. Než jsme kapitoly začaly nahrávat na ulozto, využívaly jsme mediafire. Ale nějaká zákeřná osoba nás zřejmě nahlásila a účet nám tak zrušili. Společně se všemi mangami, které jsme tam měly nahrané. Většinu obsahu se nám povedlo zrekonstruovat, ale dvě volume prostě chybí. Pokud si je chcete opravdu moc přečíst, tak můžete online na webu anime-manga, kam průběžně naše mangy také nahráváme. Tímto bych se chtěla obrátit na případné fanoušky téhle mangy - pokud máte naše překlady stále někde uložené, tak nám dejte, prosím, vědět. Bylo by fajn podělit se o ně s ostatními. Vyřešeno díky Quinefer - za to jí patří náš upřímný dík! Teď už nám chybí jen bonus u druhého volume! A už komplet vyřešeno díky Monice. Už máme ke stažení úplně všechno! Ještě jednou všem moc dík :)

To je od nás prozatím všechno. Pokud máte ještě nějaké otázky, tak se ptejte. Pokud nejsou ve stylu, kdy vydáme další kapitolu mangy XY. Na to vám odpovím jen to, že nevím kdy, ale plánujeme všechny rozdělané mangy (které jsou oficiálně ukončené a nemají 150 volume) dodělat.