Říjen 2013

30.10.2013 - stěhování

30. října 2013 v 21:12 | Phoebe Esteban
Dnes bohužel opět zklamu čtenáře, kteří čekají na překlad - ale snad ne tolik, nová kapitola Okua už je přeložená a téměř připravená na vydaní, takže bude zítra (Halloweenskou aktualizaci jsme ještě neměli :))

Máme pro vás však důležitější zprávu - Krchov se stěhuje. Nově budeme fungovat na stránce Krpos.
Stránka je po všech ohledech hezčí, stabilnější a především obsahuje online galerii :) (Na tu se ovšem dostanete až po registraci). U každé kapitoly si teď můžete zvolit, zda si ji chcete přečíst rovnou na webu, stáhnout ve formátu jpg (jako doteď) nebo ve formátu pdf.
Registrace bude do budoucna přinášet i další výhody, zatím je však potřebná ke vstupu do galerie, k pohodlnějšímu přidávání komentářů a také k tomu, abyste nemuseli při každém vstupu znovu a znovu vyškrtávat vyskakující okénko.
Budeme rádi, když nám zanecháte názor na novou stránku - ať už slovním komentářem (za ten budeme nejraději :)) nebo "alespoň" hlasem v anketě.
Samozřejmě víme, že stránka může obsahovat drobné chyby (ač jsme se ze všech sil snažili, aby k tomu nedošlo), pokud na nějakou narazíte, prosím o nahlášení - do návštěvní knihy nebo jako komentíř pod libovolný článek. To samé se týká jakýchkoliv připomínek a nápadů.
Tak, dlouhých řečí bylo dost, teď už jen doufáme, že se vám bude i na nové stránce líbit přinejmenším stejně jako na našem starém blogu - a zítra už se uvidíme na aktualizaci tam :))

PS: Někteří z vás už stránku objevili předem, kdy jela ve zkušebním provozu, a ptali se na ni v komentářích - tyto komentáře jsem mazala (aby nepřišli ostatní o překvapení), za což se teď alespoň dodatečně omlouvám :)

PPS: A ještě bych chtěla uvést velké poděkování Akarientě, která strávila prací na webu předlouhé hodiny a trpělivě se zabývala každým přáním, které jsem si navymýšlela :)