Srpen 2013

26.8. 2013

26. srpna 2013 v 23:44 | Shaya
Zdravím vás všechny!

Dneska to vypadá na poslední prázdninovou aktualizaci. Tak čím jiným zakončit prázdniny a tak trochu i léto (počasí se zřejmě rozhodlo, že ho ukončí za nás) než i koncem nějaké mangy? Dneska vám přinášíme konec poslední kapitoly Hydry a tím se celá manga definitivně uzavírá.

Vím, že si někteří tuhle mangu dost oblíbili, takže za její rozuzlení budou určitě vděční. Ale taky možná smutní, že se budou muset rozloučit s příběhem Ryuua, Hitomiho a Tairy. Tak pro ně mám i pozitivní zprávy. Nezoufejte, Hydra je jen jednou částí celého cyklu Rules. A než se pustíme do samotného Rules, které je celé věnované Tairovi, podělíme se s vámi ještě o pár dodatečných kapitol, kde se můžeme s celou trojkou ještě párkrát setkat. Mimo jiné se taky možná dozvíte, co se vlastně stalo mezi první a druhou polovinou jedenácté kapitoly Hydry.

20.8.2013

20. srpna 2013 v 13:33 | Phoebe Esteban
Na dnešek přinášíme pokračování Hydry, 1.část 11.kapitoly. Vzhledem k tomu, jak kapitola končí, další část plánujeme na co nejdříve :)

Jistě vám také neuniklo, že minulý týden nebyla aktualizace - abychom dostáli slibům, že odteď bude aktualizace více či méně pravidelná, můžete tento týden čekat ještě jednu, mimořádnou aktualizaci, kterou si snad vyžehlíme ten minulý týden :)

6.8.2013

6. srpna 2013 v 13:51 | Phoebe Esteban
K první srpnové aktualizaci oprašujeme jeden z dávnějších klenotů (mimochodem zrovna nedávno na tuto mangu padl dotaz, tak se snad najdou čtenáři, kteří si na ni pamatují a znovu se začtou :)) - 4. chapter mangy Kinpeibai :)