Červenec 2013

29.7.2013

29. července 2013 v 21:18 | Shaya
Tenhle týden byl katastrofální - půlka prázdnin v háji, vedro na padnutí a přehřívající se počítač. Takže dneska jen rychle a bez cavyků - přinášíme vám další, v pořadí už devátou, kapitolu mangy Yume Musubi, Koi Musubi. Někteří se jí už nemohli dočkat, takže... užijte si ji!

A btw, konečně jsme najeli na normální tempo. Žádné snad nebo možná, ale určitě ;)

22.7.2013

22. července 2013 v 16:16 | Phoebe Esteban
Dnes přinášíme další, tedy 8. kapitolu Oku-sana. Oku konečně zjišťuje, že se Sudouem to moc nadějně nevypadá, ale nezoufá - určitě mezi nimi něco bylo v minulých životech... a nečeká je společná budoucnost v některém z příštích životů? :)

17.7.2013

17. července 2013 v 20:04 | Shaya
Nedalo mi to a musela jsem po přečtení posledního komentáře od niky nějak zareagovat. Takže dneska úplně bokem přinášíme bonus k manze Yume Musubi, Koi Musubi a tím se uzavírá druhé volume. Jsme v půlce, hurá! Ale než nás všichni začnete bombardovat komentářema, že chcete další díly vašich oblíbených mang, tak jen upozorňuju, že takhle to normálně nefunguje ;)

Mrzí mě, že vás poslední dobou takhle zanedbáváme, a když už něco přidáme, jsou to takovéhle drobky. Ale jak už Phoebe psala v nedávném článku, kde vysvětlovala naši nenadálou neaktivitu, život mimo svět mangy se občas ohlásí s nečekanou silou a to se pak nedá nic moc dělat. Já jsem posledních pár týdnů byla na cestách nebo jsem trpěla rodinnými návštěvami. A když se na vás přilepí vaše osmiletá neteř a prohlásí se za vaši nejlepší kamarádku, tak se prostě yaoi mangy editovat ani překládat nedají. Věřte mi, zkoušela jsem to ;) Každopádně jsem se tenhle víkend konečně vrátila, tak snad se u nás na blogu začne zase něco dít. Ještě nás neodepisujte :)

2.7.2013

2. července 2013 v 21:15 | Phoebe Esteban
Mnohým z vás tímto týdnem začínají prázdniny, tak doufáme, že vysvědčení dopadlo dobře, popřípadě za sebou máte všechny zkoušky a teď už vás čeká jen zasloužené volno :)
První prázdninové dny snad zpříjemníme především fanouškům mangy Drug and drop, protože konečně vydáváme přeložený 8. chapter :) Pokud tuto mangu nesledujete, třeba se do vašeho favorita trefíme příští pondělí (nechci nic naznačovat, ale pokud mi do toho nic nevleze, viděla bych to na Okua, ale pssst! ;-) )
Doufáme, že už se vrátíme do běžného provozu, děkujeme za trpělivost v předchozích týdnech a případnou trpělivost do budoucna, kdyby nám kvůli dovolené nevyšla některá aktualizace tak, jak jsme plánovali :)