Duben 2013

29.4. 2012

29. dubna 2013 v 21:50 | Shaya
Další týden a další aktualizace. Tentokrát přinášíme hodně očekávaný (a hodně dožadovaný) druhý díl mangy Wild Wind. Tak neváhejte a hurá na to.

Jinak čas na vyplnění našeho dotazníku už vypršel a v nejbližší době zveřejníme výsledky. Všem, kteří si našli čas, aby ho vyplnili, děkujeme a vězte, že jsme žádný komentář nenechali bez povšimnutí. Ale o tom víc až později. Nechte se překvapit ;)

22.4. 2013

22. dubna 2013 v 21:23 | Shaya
Tak počasí se nám už konečně zlepšilo a doufám, že vám na náladě přidá i další kapitola jednoho z našich starších děl. Dneska přinášíme desátou kapitolu Hydry. Pro ty, kterým to hned nedošlo, tak opakuju, že desátou. Z celkových jedenácti. No, co k tomu říct? Snad jen, že nervákům k tomu doporučuju přistupovat s obezřetností. Ten konec je... na naštvání ;)

A ještě připomínka na konec - ve čtvrtek se bude ukončovat náš dotazník, takže máte posledních pár dní na jeho vyplnění. Obzvlášť doporučení mang by se nám hodilo (a pár vlídných slov vždycky motivuje ;) ale bez nátlaku, nebojte, i nadávky jsou motivující). Kdo ví, třeba nás zrovna váš návrh osloví a za pár měsíců (buďme realističtí) si tu budete moct přečíst vaši oblíbenou mangu.

15.4.2013

15. dubna 2013 v 11:12 | Phoebe Esteban
Dnes vítáme do svých řad novou editorku, Ranchan, která připravila na dnešní aktualizaci jednorázovku Fine play. Pokud máte náladu na milý, romantický příběh o tom, kterak se nenápadně dostat k objektu svého zájmu (a to tak, aby si objekt zájmu myslel, že je to vlastně jeho nápad), určitě se vám bude manga líbit :)

Jinak, pokud jste se ještě nezúčastnili, chtěli bychom vás požádat o vyplnění Dotazníku 2013 :)

Fine play

15. dubna 2013 v 11:07 | Phoebe Esteban |  Jednorázovky

Japonský název: ファイン プレイ
Anglický název: Fine play
Mangaka: Kano Shiuko
Současný počet chapterů: 1
Žánr: Romantika

Stručný popis: Nanafuji je pravidelný zákazník v kavárně, kde Kaji pracuje jako číšník. Kaji jednoho dne nadhodí, že má problém s dívkou, které ho pořád sleduje, a Nanafuji navrhne, že dívka třeba přestane mít zájem, když se ti dva začnou chovat jako milenecká dvojice...
Míra slashe: 2
Překlad: Phoebe Esteban
Editace: Ranchan