Březen 2013

26. 3. 2013

26. března 2013 v 13:29 | Phoebe Esteban
Na dnešní aktualizaci máme těch oznámení trochu víc, tak začneme pěkně popořádku tím, na co asi většina z vás čeká :)

Na dnešek jsme připravili překlad 7. kapitoly mangy Oku-san. Oku se nevzdává a podaří se mu vymyslet skvělý plán, jak se dostat k Sudouovi! Jenže... opravdu to tentokrát vyjde nebo zase Oku na něco pozapomněl? :)

Dále - rok se s rokem sešel a Krchov slaví další narozeniny, třetí :) (Pevně věřím, že minimálně do kulatých narozenin to stoprocentně doklepeme:)). Připravili jsme si pro vás i malé překvapení, bohužel jsme ho nestihli na výročí, ale do měsíce ho určitě zveřejníme :)
Zároveň Vám děkujeme za přízeň a doufáme, že se tu setkáme i za rok u dalšího výročí - a že za sebou budeme mít novou řádku přeložených mang a snad i spokojených čtenářů :-)

No a poslední zpráva, týkající se té předchozí - jako každý rok pořádáme na výročí malý dotazník. Budeme vám hrozně vděční za vyplnění, zajímá nás, co byste rádi zlepšili a jak jsme si polepšili či pohoršili od minulého roku :-) Dotazník má 15 otázek (většina nepovinná, můžete odpovídat jen na to, na co opravdu chcete), takže vám ani příliš času nezabere :)

18.3.2012

18. března 2013 v 23:09 | Shaya
Tak tu máme další týden. Jaro v nedohlednu, venku závěje, tak snad vás aspoň trochu zahřeje naše další akutalizace - věřím, že někteří se na tuhle kapitolu těšili - 7. kapitola mangy Yume Musubi, Koi Musubi. Tak si tak říkám, kde by naše dvojka byla, nebýt Shuujiho? Užijte si to.

12.3.2013

12. března 2013 v 14:28 | Phoebe Esteban
Opet se hlasime s novou aktualizaci o trochu pozdeji, nicmene doufame, ze nam to opet odpustite a do priste se pokusime polepsit :)

Dnes vam prinasime dalsi dil Okuovych fantazii, 6. kapitolu. Protoze se zmenil editor, trochu se zmenil i styl (jine pismo), ale snad to tolik vadit nebude :)
Okuuv soused prinese Okuovi novou hracku - jak ji Oku vyuzije a cim se ji pokusi vylepsit?:)

5.3.2013

5. března 2013 v 18:11 | Phoebe Esteban
Aktualizace sice měla být včera - jenže překladatel míní a povinnosti mění, takže s omluvou přicházíme s aktualizací až dnes :)

A na co se můžete těšit? Dnes vydáváme 9. kapitolu mangy Hydra, kde se bude dále řešit - a snad i rozplétat - milostný trojúhelník Ryuu - Hitomi - Hikaru... Nebo se vše zas jen zkomplikuje?

Mimochodem, v komentářích rádi uvítáme vaše názory, jak by to mělo skončit a s kým byste viděli Hitomiho raději - ovšem bez spoilerů, prosím :)