Únor 2013

25.2.2012

25. února 2013 v 11:53 | Shaya
Někteří jste to už možná tušili nebo v to aspoň doufali - tenhle týden vám přinášíme 6. kapitolu mangy Yume Musubi. Snad se vám bude líbit. Já osobně jsem si oblíbila Taniharu (Shuu), jak všechno bere s klidem a ještě si dokáže z Ryoua utahovat.

Jinak pokud jste na tom podobně a ještě o tom nevíte, tak Shuu má svůj samostatný příběh v manze Himegoto Asobi, který překládá skupina TNT. Už je hotové první volume, takže si snad čtením ukrátíte čekání na další kapitolu ;) Ale malé upozornění - odehrává se to až po Yume Musubi, takže se tam můžou vyskytnout malé spoilery. Pokud ale nedoufáte v to, že Ao, Ryuu i Shuu zemřou strašlivou smrtí, nebo že nakonec skončí Ryuu se Shuuem, tak se nemusíte bát a můžete se do toho klidně pustit. Zas až TAK velké spoilery tam nejsou :)

A ještě jedna věc na konec. Nedávno nás jedna čtenářka upozornila na to, že nám chybí jedna kapitola mangy Drug and Drop. Těch, kteří tuhle mangu čtou pravidelně a stahují si kapitoly přímo z aktualizací a ne hlavní stránky mangy, se tohle upozornění netýká. Ale ti, kteří ji objevili teprve nedávno a začali si kapitoly stahovat z hlavní stránky mangy, byli ochuzení o jednu kapitolu. Omylem jsme ji při přehrávání smazaných linků vynechali. No, ostatně je to všechno vysvětlené v komentářích u mangy :)

18.2.2013

18. února 2013 v 21:57 | Phoebe Esteban
Další aktualizace a s ní 16. kapitola mangy Kuroshitsuji :)

Což ovšem není vše - jako takový malý bonus pro vás dnes máme i bonusovou kapitolu k manze Loveless, kterou končí 1. volume. Jak by to asi vypadalo, kdyby byl Ritsuka dvacetiletý bojovník a Soubi nevinné...ehm, "nevinné" dítko? :)

11.2.2013

11. února 2013 v 23:35 | Phoebe Esteban
Dnes pro vás máme novou mangu, která vlastně zas až takovou novinkou není - jde o mangu Wild wind, třetí a závěrečné pokračování mang Wild fangs a Wild rose (které si u nás můžete přečíst také).
Příběh určitě potěší milovníky fantasy mang, ale i ty, kteří mají rádi yaoi s nápadem, dobrým příběhem a krásnou kresbou (a dlouhovlasými krasavci, jak nadšeně doplňuje Phoebe :))

Dost už povídání, vzhůru na 1. kapitolu! :)

PS: A co se našich starých děl týká, nemusíte se vůbec bát - zase jsme se rozjeli a brzy pro vás chystáme pokračování Kuroshitsuji, Loveless, Yume musubi a dalších :)

Wild wind

11. února 2013 v 23:33 | Phoebe Esteban |  Wild wind
Japonský název: ワイルドウインド
Anglický název: Wild wind
Mangaka: Yamagishi Hokuto
Současný počet chapterů: 8 a bonus
Žánr: Yaoi, fantasy

Stručný popis: "Pokračování" mang Wild fangs a Wild rose.
Olgrius, posel z nebes a vesničany s úctou nazývaný mudrc z lesa, se snaží zjistit příčinu neusálých bouří. Následně se objeví vesničan, který mluví v hádankách o útočící bestii.
Když se Olgrius vypraví na místo činu, stvoření, které tam spatří, je divoká bestie, která spadla z nebes. Ale tahle bestie neodpovídá tomu, co slyšel. Něžně se ho dotkne a ochrání před nebezpečím...

Míra slashe: 3
Překlad: Phoebe Esteban
Editace: Quinefer
Korekce: Quinefer, Gabriel