Říjen 2012

29.10.2012

29. října 2012 v 22:16 | Phoebe Esteban
Tak se konečně hlásíme s novou aktualizací :-) Abych to moc neprotahovala, jedná se o 7. chapter mangy Drug and drop, kde konečne dořešíme záležitost s tajemným dítětem... a jednoho z hlavních hrdinů čeká nečekaná informace ;-)

Aktualizace

24. října 2012 v 22:15 | Phoebe Esteban
Někteří z vás už se možná ptají, co se to děje - aktualizace už dlouhou dobu nikde, stará díla smazaná...
Rozhodně nemusíte mít strach, že bychom končili. Jen se teď sešlo moc věcí najednou a zejména já mám v osobním životě poněkud hektické období (ach ta škola...), což poněkud pozdrželo provoz stránky. Ale v nejbližší době se všechno vrátí zpět do normálu, další aktulizaci se pokusíme přinést hned na pondělí.
Co se týče starších děl, ta se přesunou pravděpodobně na ulozto.cz, o jejich nahrání vás budeme včas informovat :-)

Tak snad nám odpustíte i toto nepříjemné období a zase se co nejdříve sejdeme u nového překladu :-)

10.10.2012

10. října 2012 v 19:58 | Phoebe Esteban
Uvědomujeme si, že dnes není tak úplně pondělí - a snad nám tu prodlevu odpustíte, když se vás pokusíme uplatit 2. kapitolou Yume musubi :-)
Ao se svého snu jen tak nevzdává a chce zkusit, jestli by to bylo i ve skutečnosti takové, jako v jeho představách... má to jen jeden podstatný háček - co na to Ryoumei?

Možná jste si všimli, že v součsné době nejdou stahovat mangy - bohužel máme smazaný účet. Nápravu řešíme, ale do té doby vás budeme muset odkázat na stránku Anime-manga , kde najdete většinu našich děl online. Děkujeme za pochopení a snad si už brzy budete moct své oblíbené mangy stáhnout do počítače :-)