Září 2012

24.9.2012

24. září 2012 v 23:35 | Phoebe Esteban
Protože jsme nedávno dokončili Renai Shinan, tak se dnes hlásíme s další novinkou. Jedná se o mangu Yume musubi, koi musubi a dnes si můžete přečíst 1. chapter :-)

Pokud váháte, zda si mangu přečíst nebo ne - pokud máte rádi komedie, přímočaré přidrzlé postavy nebo yaoi - nebo nejlépe všechno najednou - určitě neváhejte a dejte téhle manze šanci :-)

Yume musubi, koi musubi

24. září 2012 v 23:35 | Phoebe Esteban |  Yume musubi, koi musubi

Japonský název: 夢結び恋結び (Yume Musubi, Koi Musubi)
Anglický název: Bond of Dreams, Bond of Love
Mangaka: SAKURAGI Yaya
Současný počet chapterů: 18
Žánr: Komedie, ze života, romantika
Stručný popis: Středoškolák Ao zjistil, že se zamiloval do Ryoumeie, kněze z nedaleké svatyně a zároveň dávného přítele. Ao se rozhodně nestydí a okamžitě Ryoumeiovi sdělí, co by snním chěl provádět, ale jestli chce dostat šokovaného Ryoumeie do postele, bude to chtít trochu víc času a přesvědčování.
Míra slashe: 3 - 4
Překlad: Phoebe Esteban
Korekce: Hiroko
Editace: Phoebe Esteban, Shaya, Rahvin

1. VOLUME:


2. VOLUME:


3. VOLUME:4. VOLUME:
17. 9. 2012

17. září 2012 v 16:39 | Phoebe Esteban
V dnešní aktualizaci se opět vracíme k jednomu z našich starších a snad i oblíbených děl - k Hydře a přeložili jsme pro vás 8. kapitolu :-)

10.9. 2012

10. září 2012 v 23:04 | Shaya
Tak vás všechny zase po týdnu zdravím :) Tentokrát to nebude pokračování žádných našich rozdělaných děl, ale přinášíme vám jednu novinku, jednorázovku Až dítě usne. Jedná se o úplně první počin naší nové editorky Maikeru. Tak doufejme, že jí nadšení vydrží a bude se brzo moct pochlubit něčím dalším.

Až dítě usne

10. září 2012 v 23:01 Jednorázovky
Japonský název: 子供が寝た後で (Kodomo ga Neta Ato de)
Anglický název: After the Child Sleeps
Mangaka: HIIRAGI Nozomu
Současný počet chapterů: 1
Žánr: shounen ai
Stručný popis: Svobodný otec se smiluje nad opilcem, který se válí před jeho barem, a postará se o něj i přes odpor své dcery. Netuší ale, že se v jejich životě objeví znovu.
Míra slashe: 2
K překladu a editaci použity scany skupiny PresenceDear.
Překlad: Phoebe Esteban
Editace: Maikeru

3.9. 2012

3. září 2012 v 21:21 | Shaya
Táákže, pro někoho dnešní den znamenal definitivní konec prázdnin, pro někoho ještě posledních pár týdnů volna, no a pro někoho dnešek bohužel není ničím výjimečný. Ať už ale spadáte do kterékoliv skupiny, snad vás potěší úplně poslední kapitola mangy Renai Shinan! Jedná se o bonus k hlavnímu příběhu.

No a jelikož je tohle konec jednoho projektu, může si Phoebe na svoje bedra vzít další. Tak se už pomalu těšte, čím vás v budoucnu překvapí ;)