Červenec 2012

23.7. 2012

23. července 2012 v 23:19 | Shaya
Myslím, že dnešní aktualizací překvapíme nejednoho čtenáře. Po delší době vám přinášíme další kapitolu Kinpeibai.

Pro ty, kteří už pozapomněli, co se v příběhu naposled událo, tak pro připomenutí - Bushou přistihl Kinrena "in flagranti" se svým vlastním bratrem. A co se stalo pak, se můžete dozvědět dneska. Ale malé varování - konec kapitoly vás možná rozčílí a budete volat po krvi, až zjistíte, kde že jsme to zase skončili ;)

16.7.2012

16. července 2012 v 13:22 | Shaya
Dnes vám přinášíme slibovanou další kapitolu mangy Renai Shinan! S touhle kapitolou končí příběh Honjoua a Hatana, tak si určitě nenechte ujít, jak to s nimi vlastně dopadlo. Pro ty, kteří si tuhle dvojku zamilovali, nezoufejte, vrátíme se k nim ještě na konci mangy v kratičké extra kapitole :)

9.7.2012

9. července 2012 v 13:24 | Shaya
Na dnešek jsme si pro vás připravili další kapitolu Hydry, v pořadí už sedmou. Náš trojúhelník se nám začíná komplikovat a zdá se, že naši kluci nejdřív konají a pak až teprve myslí. Upřímně, nevím, koho z nich je mi víc líto.

2. 7. 2012

2. července 2012 v 18:46 | Phoebe Esteban
Všem školou povinným přejeme krásné prázdniny a těm školou nepovinným zase báječnou dovolenou:-)

A co jsme si pro vás připravili na zahájení léta? Tentokrát to budou některá ze starších děl.

Můžete si třeba přečíst 5. chapter mangy Drug and Drop - kluci ze zelené drogerie dále řeší případ se záhadným dítětem, které má zvláštní zálibu v alkoholu, zjistí už konečně něco?

Jako druhý je tu dnes malý drobeček k Hydře, Heavenly, bonusová kapitola, ve které se vrátíme trochu do minulosti a podíváme se na některé věci z jiného úhlu - varujeme, lehká romantika na obzoru :-)