Červen 2012

25.6.2012

25. června 2012 v 21:17 | Phoebe Esteban
V komentářích padl dotaz, zda budeme i dnes pokračovat s Renai Shinan!. Bohužel, na tuto mangu si budete muset týden až 14 dní počkat, dnes pro vás máme nachystané starší dílo:-)

Konkrétně je to 11. chapter mangy Kuroshitsuji, kde budeme s Cielem a Sebastianem dále řešit záhadu Jacka Rozparovače:-)

18. 6. 2012

18. června 2012 v 22:28 | Phoebe Esteban
Máme tu další týden a tudíž další aktulizaci - jedná se o druhou kapitolu Renai Shinan!, mangy, kterou jsme minulý týden uvedli jako novinku.

V poslední kapitole jsme si představili Hatana a Honjoua. Jak to mezi nimi ovšem je? Je z nich pár nebo jen příležitostní milenci? A když se na scéně objeví pohledný mladý muž - a ještě ke všemu otevřeně gay - jak to s jejich vztahem-nevztahem zamává?

Dotazník 2012

12. června 2012 v 12:14 | Phoebe Esteban |  Brána od krchova
Malinko se zpožděním, ale přece jen se hlásíme s výsledky letošního dotazníku. Znovu děkujeme všem, kteří se na jeho vyplnění podíleli, a pokud máte zájem, po rozkliknutí si můžete přečíst výsledky včetně odpovědí na Vámi položené otázky :-) (Odpovědi na otázky naleznete dole, pokud se vám nechce číst ten zbytek)
P.S. Procenta zaokrouhlujeme, tak se prosím nezlobte, kdyby vám to náhodou někde úplně přesně nesedělo :-)

11.6.2012

11. června 2012 v 8:20 | Phoebe Esteban
V dnešní aktualizaci přinášíme novou mangu, jednovolumovou Renai Shinan.
Pokud vás tolik neláká svět školou povinných a raději byste si přečetli mangu z prostředí "kravaťáků" (nebo chcete jen malou změnu), myslím, že tahle manga bude něco pro vás :-) Tak už konec řečí a doufáme, že se budete u 1. kapitoly dobře bavit :-)

Do konce týdne tu ještě můžete čekat výsledky jarní ankety :-)

Renai Shinan!

11. června 2012 v 8:15 | Phoebe Esteban |  Renai Shinan!

Japonský název: 恋愛至難!
Anglický název: Love is Difficult!
Mangaka: Takatsuki Noboru
Současný počet chapterů: 5 + bonus
Žánr: Yaoi, komedie, romantika, ze života
Stručný popis:
Kapitoly 1 - 3: Když Hatana požádá jeho šéf Honjou, aby mu pomohl se ženami, jen váhavě souhlasí. Díky jeho péči je najednou Honjou úplně jiný člověk - a neskutečně sexy. Odolá Honjou svému vlastnímu výtvoru?
Kapitola 4: Kiriya se zrovna rozešel s přítelem a neví, kudy dál. Jenže jeho spolupracovník Hiura ho ne a ne nechat na pokoji. Po jednom polibku v přeplněném vlaku spolu začnou trávit víc času, ale kam až to nechají zajít?
Kapitola 5: Yoshino je talentovaný student, který by rád dále studoval umění, ale nedovolují mu to dluhy. Co když se náhle objeví bohatý neznámý a nabídne mu slušnou sumu za to, že mu bude Yoshino stát modelem?
Míra slashe: 4 (rozdělení mang podle slashovitosti naleznete zde)
(Zdroj: B-U)
Překlad: Phoebe Esteban
Editace: Phoebe Esteban
Korekce: Quinefer4. 6. 2012

4. června 2012 v 10:00 | Phoebe Esteban
První červnová aktualizace přináší další kapitolu mangy Drug and drop.
Zjistíme konečně, co je to za záhadné dítě? Co se stane Kazovi? A jakého starého známého přivítá Watanuki? ;-)