Duben 2012

30.4.2012

30. dubna 2012 v 22:13 | Phoebe Esteban
Přinášíme další aktualizaci a s ní i 4. Okuovu fantazii.

Okuova souseda už jsme stačili poznat a seznámili jsme se i s jeho povoláním. Co když se ale rozhodne, že mu může Oku s něčím trochu... vypomoct?

23.4.2012

23. dubna 2012 v 20:23 | Phoebe Esteban
V dnešní aktualizaci se můžete těšit na 5. chapter mangy Wild rose.
Camille někam zmizel - zatoulal se nebo byl unesen? A komu se nakonec podaří ho najít? Myslím, že někteří již tušíte;-)

16. 4. 2012

16. dubna 2012 v 21:51 | Phoebe Esteban
Co jsme si pro vás připravili na dnešek? Pokračování dvou z našich starších děl:-)

První drobeček je bonusová kapitola ke Kuroshitsuji, kterou také končíme druhý svazek. Jedná se spíše o takový humorný dodatek k současné dějové linii, který jistě potěší nejedno yaoisticky naladěné srdce:-)

Druhým dnešním dílem je první část 6. chapteru mangy Hydra. Trojice hlavních postav zestárla a chodí na vysokou. Jak to ovlivní jejich životy a vztahy? Konečně se také dočkáme nějaké yaoistické akce, ale kdo s kým - to neprozradíme, necháme vám to jako překvapení ;-)

Prosba

14. dubna 2012 v 16:23 | Shaya
Neděste/neradujte se předčasně, tohle není žádná nečekaná aktualizace :)

Četla jsem si nedávné komentáře a nedá mi to, musím zareagovat :)
Nedávno jsme měli v návštěvní knize žádost, jestli bychom se neujali mangy Acid Town. Přiznám se, že z představy překládání/editace mangy, která ještě není dodělaná a v Japonsku stále ještě vychází, se mi udělalo mírně nevolno. Ne proto, že by se mi manga nelíbila, naopak, autorku Kyuugou mám moc ráda. Ale u stále vycházejících mang vždy hrozí nebezpečí, že se konce nikdy nedočkáme. Ze slova "hiatus" mi už začíná naskakovat husí kůže!
Všimla jsem si ale, že jedna naše čtenářka tuto mangu překládá. Najde ji tady. Zatím je sice venku jen jedna kapitola, ale doufejme, že překladatelce nadšení vydrží :)
Čímž se ale dostávám k jádru věci (ne, podstatou nebylo udělat reklamu ;) ). Měla bych ke Katyře SB i ke všem ostatním čtenářům, kteří něco začali překládat, prosbu. Mohli byste to, že na nějaké manze děláte, uvést na aspoň jednu z následujících stránek? Tady a tady. Ideální by bylo na obou, ale to už bych asi chtěla moc :) Kdyby se do toho chtěl někdo náhodou pustit, tak ať ví, že na tom už někdo dělá. Google v tomhle není zrovna nejspolehlivější. Není nic horšího než na něco vynaložit čas a námahu a pak zjistit, že jen něco duplikuje.

To by bylo všechno :) Díky za pozornost, přeju hezký zbytek víkendu a v pondělí se zase ozveme s nějakou další kapitolou!

9. 4. 2012

9. dubna 2012 v 21:43 | Phoebe Esteban
V dnešní aktualizaci jsme si nachystali další, v pořadá 4. chapter mangy Wild Rose.

Minulá kapitole skončila poměrně "akčně" - v yaoistickém slova smyslu. V tomto díle se sice podobné akce nedočkáme, ale stejně věříme, že se nudit nebudete. Kiri dostane novou práci - co to bude a jak se jí zhostí? A nenastanou náhodou nějaké drobné komplikace? :-)

2.4.2012

2. dubna 2012 v 22:38 | Shaya
Tak máme nový měsíc a jako první dubnovou aktualizaci vám přinášíme 3.kapitolu mangy Zlaté Dny.

Jinak jste si možná všimli, že jsme trochu upravili boční menu. Doufáme, že to takhle bude přehlednější :)

A nakonec bychom chtěli poprosit ty, kteří ještě nevyplnili náš dotazník, jestli by si nemohli najít chvilku a odpovědět na těch pár otázek. Moc by nám to pomohlo!