Březen 2012

26. 3. 2012

26. března 2012 v 21:06 | Phoebe Esteban
Dnes se vám hlásíme s 3. kapitolou mangy Wild rose a já ještě dodatečně vítám v týmu Quin, která se stará o editaci této mangy a, přiznávám se, kterou jsem v minulé ktualizaci kvůli "narozeninovému shonu" přivítat zapomněla, tak to napravuji dnes:-)

19. 3. 2012

19. března 2012 v 21:51 | Phoebe Esteban
Zdravím a všechny vás vítám u velmi výjimečné aktualizace:-) Uplynul další rok a naše skupina slaví své druhé narozeniny:-) Co se za ten rok změnilo? Náš tým se lehce rozrostl, počet mang se taky zvýšil a doufáme, že se zvýšila i úroveň:-) No a co jsme si pro vás připravili, abyste mohli slavit s námi?:-)

Ze starších děl je to 9. chapter mangy Kuroshitsuji:)

No a nějakou novinku?:-) Nedávno jsme dokončili mangu Wild fangs a rovnou pokračujeme jejím druhým dílem, volným pokračováním Wild rose. Pokud vás tedy zajímají i osudy Maova bratra Kiriho, jistě vás manga potěší (a pokud jste stejně jako já příznivci krásných dlouhovlasých stvoření, potěší vás dvojnásob). No a protože slavíme, můžete si přečíst rovnou 2 kapitoly - první a druhou :-)

No a aktualizace končíme malou prosbou. Rádi bychom do třetího roku existence vykročili co nejlépe a nadále se zlepšovali a vybírali pro vás ty nejlepší mangy, ale k tomu je potřeba i nějaká zpětná reakce. Proto vás za celý tým žádám o vyplnění následujícího dotazníku, který nám pomůže zjistit něco víc o našich čtenářích.
Otázky jsou velmi podobné jako minulý rok, zhruba za měsíc se tu objeví nějaké výsledky, takže můžete svůj názor porovnat s ostatními. Co se týče otázky, jaké mangy byste chtěli vidět přeložené - není tam nadarmo, minulý rok jsme se nechali inspirovat, například mangou No color nebo druhou, kterou chystáme jako překvapení na jaro:-)

No a co v úplném závěru? Děkujeme vám za milé komentáře i za vaši podporu a snad budu moct za rok psát podobný článek, tentokrát ovšem s jiným číslem na začátku:-)

Wild rose

19. března 2012 v 21:51 | Phoebe Esteban |  Wild rose
Japonský název: ワイルドローズ
Anglický název: Wild rose
Mangaka: Yamagishi Hokuto
Současný počet chapterů: 6
Žánr: Yaoi, fantasy
Stručný popis: "Pokračování" mangy Wild fangs, kde se dozvídáme příběh Maova bratra Kiriho a jeho pána. Časově se ale příběh odehrává před Wild fangs.
Míra slashe: 3 (rozdělení mang podle slashovitosti naleznete zde)
Překlad: Phoebe Esteban
Editace: Quinefer
Korekce: Shaya


12. 3. 2012

12. března 2012 v 15:09 | Phoebe Esteban
Na dnešní aktualizaci jsme připravili 3. díl Okuových fantazií - kromě Okua a jeho vysněného idola do příběhu vstupuje další postava;-)

A myslím, že se už teď můžete těšit na příští aktualizaci, která bude výroční a přinese nejméně jedno zajímavé překvapení;-)

5.3.2012

5. března 2012 v 21:21 | Phoebe Esteban
Týden uběhl jako voda a jsme tu s další aktualizací, dnes je 3. chapter mangy Drug and drop:-)