Říjen 2011

31.10.2011

31. října 2011 v 10:00 | Phoebe Esteban
Protože dnes máme Halloween, přímo si to žádá o nějakou nadpřirozenou mangu a proto pro vás máme připravený 9., závěrečný chapter mangy Sleeping moon, kde se snad konečně dočkáme rozřešení všech otázek. Nebo snad některé zůstanou nezodpovězené...?

S Akihikem a ostatními se ovšem nesetkáváme naposledy, k ukončení mangy nám chybí ještě jeden bonusový chapter a krátký doslov autorky, na obojí se můžete těšit v některé z příštích aktualizací:-)

24.10.2011

24. října 2011 v 10:47 | Shaya
Dnes nepřinášíme žádnou novinku, ani pro vás nemáme žádné překvapení. Snad ale nepohrdnete pokračováním nějaké už rozdělané mangy :) Konkrétně jsme dokončili 3.kapitolu No Color.

17. 10. 2011

17. října 2011 v 8:19 | Phoebe Esteban
V dnešní aktualizaci přinášíme překvapení, které jsme slibovali minulý týden - náš tým se pustil do Loveless, mangy, která snad ani nepotřebuje představit, protože ji četl/viděl/alespoň o ní slyšel každý fanoušek BL žánru. Taky tedy bez dalšího protahování, přejeme příjemné počtení u první kapitoly.

Loveless

17. října 2011 v 8:15 | Phoebe Esteban |  Loveless

Japonský název:ラブレス
Anglický název: Loveless
Mangaka: Kouga Yun
Současná délka: 10 + volume (rozpracováno)
Žánr: shonen-ai, drama, nadpřirozeno, psychologické
Stručný popis: Dvanáctiletý Ritsuka to nemá v životě snadné. V deseti letech ztratil paměť a ze svého předchozího života si nepamatuje vůbec nic, což provokuje jeho psychicky narušenou matku. Poslední dva roky mu byl ochráncem starší bratr Seimei - jediný, kdo akceptoval Ritsukovo "nové já". Ovšem Seimei najednou za záhadných okolností zemřel a za Ritsukou přišel Soubi, muž, který tvrdí, že měl s jeho bratrem mnoho společného. Tím okamžikem Ritsuka poznává nový záhadný svět, kde vedle sebe bojuje bojovník a oběť.
Na cestě novým životem Ritsuka objevuje nejen nové informace o sobě a Soubim, ale i o Seimeiově smrti a své záhadné ztrátě paměti.
Míra slashe: 2
Překlad: Phoebe Esteban
Korekce: Hiroko
Editace: Hiroko
1. VolumeEdit: Kvůli zájmu jiných překladatelů s touto mangou pokračovat nebudeme. Pokračování si můžete přečíst například od skupiny Macabre Devils.

10. 10. 2011

10. října 2011 v 22:10 | Phoebe Esteban
Venku sice začala pěkná plískanice, ale to nám nijak nebrání udělat novou aktualizaci a přinášíme vám 8. chapter Sleeping moon - příběh se pomalu chýlí ke konci; podaří se hlavním hrdinům prolomit kletbu? A co prohlubující se vztah Akihika a Eitaroua - rozdělí je časová propast nebo k sobě najdou cestu? A jak skončí Ren?;-)

Mimochodem, na příští aktualiaci můžu slíbit poměrně velké překvapení:-)

3. 10 .2011

3. října 2011 v 22:19 | Phoebe Esteban
V první říjnové aktualizaci se vracíme k manze Hydra a snad vám potěšíme další, už 4. kapitolou:-)