Červen 2010

Fayova poradna

25. června 2010 v 11:06 | Phoebe Esteban
Pairing: Kurogane/Fay
Žánr: Humor
Stručný popis: Do Fayovy kavárny Kočičí oko chodí spoustu různých zákazníků, kteří si povídají s Fayem a on jim pomáhá řešit jejich problémy. Ovšem... jak dobrý psycholog by z něj byl...?
Míra slashe: 1
Poznámka: Nejedná se o doujinshi jako takové, tvůrcem je skupina CLAMP (tedy tvůrci Tsubasy), toto krátké dílo je součástí jejich knihy "Tsubasa - Character guide".


20.6.2010

20. června 2010 v 9:27 | Dvě zvrhlé krásky
Přidána 4.kapitola mangy Night walk.

Manga přichází do finále - co se skrývá za Yuiho minulostí? Jak dopadne trojúhelník Atsushi-Tsukasa-Yui? A nejdůležitější otázka - jak to dopadne s Daikichim? ;-)

STAV mangy

16. června 2010 v 23:19 | Osazenstvo Krchova
Článek, který se nepochybně všem pravidelným čtenářům zalíbí.
Momentálně nejsme tak velká skupina, abychom si mohli dovolit pravidelné aktualizace, ale neradi bychom své čtenáře nechali v naprosté nejistotě, kdy vyjde jejich pravidelná dávka yaoi, proto jsem se rozhodla zavést tuto rubriku.

Najdete zde všechny rozdělané věci i se stavem, v jakém se právě nacházejí, samozřejmě že se tento článek bude pravidelně akzualizovat;-)

A bohužel tu nehledejte žádná moudra ani třeskutě vtipné vtipy, protože Hrobařka je poměrně unavená a až dočerpá energii, přepíše tento článek na něco mnohem energičtějšího.

Dia Game: 2. kapitola - editace
Drug and Drop: 10. kapitola - editace
Kuroshitsuji: MOMENTÁLNĚ POZASTAVENO - CHYBÍ EDITOR
Oku: poslední kapitola - editace
Rules universe: bonusy k Hydře - překlad
Wild Wind: 5. kapitola - korekce & editace
Yume musubi, Koi musubi: 14. kapitole - editace
Zlaté Dny: 4. kapitola - editace

Poznámka: Přirozeně máme v zásobě i další mangy, ovšem dokud se s nimi nedostaneme aspoň do trochu pokročilejší fáze, zmiňovat je tu nebudeme:-)

8. 6. 2010

8. června 2010 v 22:50 | Dvě zvrhlé krásky
Přidán třetí chapter mangy Night Walk, přejeme příjemné počtení ;)

EDIT: Phoebe: Tento způsob hlášení novinek se mi zdál hrozně nudný a na mě lezou exhibicionistické sklony, takže sem ke každé aktualizaci hodím pár slov.
Night Walk se pomalu blíží ke konci a já přemýšlím, čím ho nahradit... pár nápadů by bylo, nicméně pokud máte něco, co byste si rádi přečetli v rodném jazyce (nebo skoro rodném, já mám naše slovenské bratry a sestry ráda:-)), zmiňte se tu a třeba to zaujme natolik, že v další aktualizaci zahlédnete i onu mangu vého srdce;-)

6. 6. 2010

6. června 2010 v 19:34 | Dvě zvrhlé krásky
Přidán druhý chapter mangy Kuroshitsuji, přejeme příjemné počtení ;)