Míra slashovatosti – Pětihvězdičková stupnice

14. dubna 2010 v 0:30 | Dvě zvrhlé krásky |  Brána od krchova
Autorka: Phoebe Umbríel Esteban (takže nekopírovat, tohle je mé vrcholné dílo)

1 Hvězdička: Klasické slashable. V manze se v podstatě nic, kromě hravého škádlení a sem tam nějakého toho momentu, nestane, ale všechny slashařky moc dobře vědí, co se děje v zákulisí. Díky těmto dílům se dají vést dlouhé a zábavné spory s neslashaři.

2 Hvězdičky: Klasické shonen-ai. Tady už je jasné, kdo k sobě patří, ale vrcholem díla je stále jen polibek a sem tam chycení se za packy. Na druhou stranu, to má většinou i nějaký děj.

3 Hvězdičky: Něco mezi shonen-ai a yaoi. Tak tady už se jen za packy nedrží, ale postelové-gaučové-kuchyňskolinkové-__________ (nehodící se škrtněte, doplňte dle vlastního uvážení) scény jsou decentní a hlavní je pořád ten děj.

4 Hvězdičky: Yaoi. Postelové scény a děj jsou víc než vyrovnané a chvílemi se perou o prvenství, Aneb konečně vztahy se vším všudy.

5 Hvězdiček: Hardcore yaoi. Nebo PWP, říkejte si tomu, jak chcete. Pokud nevíte, co to je, stáhněte si něco čtyřhvězdičkového. Pokud nevíte co to je a milujete čtyřhvězdičková díla, bude se vám to líbit. Pokud nevíte co to je a jste zarytý homofob... neváhejte a stáhněte si to. HNED.
JÁ vám ty vypálené oči přeju.

6 Hvězdiček: Boku no Pico. To se nám prostě nevejde do stupnice. Prý. Ne že by to někdo z našeho týmu viděl.
Ale už kvůli té scéně se zmrzlinou bych tomu dala hvězdiček alespoň 10.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 10. října 2010 v 19:40 | Reagovat

Aji, jaji, jaj.:D
Nedoporučili by jste mi něco silně 6* ?xD
Nemám co dělat, a jsem ráda uchylná.xD

2 Shaya Shaya | 27. října 2010 v 14:38 | Reagovat

Odpovídám s menším (ehm) zpožděním. Nevím sice, jestli jsem dobrý reprezentativní vzorek, protože už zívám i při scénách se znásilněním, ale pamatuju si, že kdysi dávno jsem nedokázala dočíst mangu Love Prism :) Co já vím, jak bych se na ni dívala dneska? Případně mě tak trochu dostávají i mangy od Ike Reibun, nebo cokoliv od Sadahiro Miky, ta mívá ráda kopu sexu, ale zároveň i příběh (což je nebývalá kombinace) - kupříkladu Undergrand Hotel nebo Mukizu ja Irarenee...
Ale nemyslím, že by některá z nich byla přeložená do češtiny. V českých překladech se zas až tak moc neorientuju :/ Ale viděla jsem, že je přeložená manga Hoshi no Yakata, za to BDSM bych tomu dala tak 4-5 hvězdiček, i když mě příběh moc nenadchnul.

3 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 3. listopadu 2010 v 21:02 | Reagovat

Jé! Děkuji!^^ Mangy české nepotřebuji, s angličtinou na tom snad tak špatně zas nejsem. ix dé
Jinak tedy, děkuji.^_^ (nebylo by hezčí arigátóú?xD)

4 Shaya Shaya | 4. listopadu 2010 v 0:06 | Reagovat

Nemáš zaš, snad jsem pomohla :) Přiznám se, že sama moc nevím, co bych si měla pod šesti hvězdičkami představit, ale pokud něco takového existuje, tak to určitě nebude mít hlavu ani patu (zkus Biroudo no Tensoku a možná budeš vědět, o čem mluvím).
Jinak pokud ti tedy nevadí angličtina, tak si dej na mangaupdates hledat podle žánrů - zaškrtni yaoi, smut a adult a možná, že ti nějaká ta šestka vyjede :)

5 Výtlems.kissa Výtlems.kissa | 13. listopadu 2010 v 22:17 | Reagovat

Boku no Pico jsem viděla a dokonce i obě jeho pokračování (která jsou ještě mnohem úchylnější), ale znova bych se na to už asi nekoukla...

6 Yu Suzukei Yu Suzukei | Web | 21. listopadu 2010 v 18:27 | Reagovat

Hmm, znovu děkuji.^^ Ach, vezmu chipsy a jdu prskat po obrazovce, zatím.:DD

7 ItDeiHid ItDeiHid | 12. května 2012 v 14:33 | Reagovat

chi díky za ten nápad na  Love Prism :) cha pořádná úchylárna :D

[2]:

8 Arya F. Turner Arya F. Turner | 3. října 2012 v 19:46 | Reagovat

Heh, vidím, že som hneď hupla na **** xD Ale tak ani to mi neprišl oaž tak hard o.o Možno je to mnou, ale... no, nwm :D

9 Shaya Shaya | 4. října 2012 v 9:25 | Reagovat

[8]: Záleží na tom, co to bylo, ty **** :)
Jinak upřímně, já už se v tom hodnocení taky moc nevyznám, protože čím víc toho máte načteno, tím víc toho vydržíte. Například kdysi dávno jsem nevěděla, jestli se smát nebo zvracet při obyčejným orálním sexu, kde to nazývali "snídaní" (ano, moje úplně první zkušenost s yaoi, to, že jsem netušila, co to je, tomu moc nepomohlo). A dneska? Hmm... chce to hodně (tím nemyslím jen hardcore), aby mě ten sex vůbec zaujal, soustředím se hlavně na příběh. Takže pro mě už existují jen 1 až 4 hvězdičky.

10 Vlarisa Vlarisa | 15. listopadu 2012 v 23:12 | Reagovat

ahoj, mohli byste mi hodit nejake linky kde se daji cist online porp stahnout ty co tu byli zmineny? :) (love prism,Biroudo no Tensoku, atd) v CZ dekuju x)

11 Shaya Shaya | 15. listopadu 2012 v 23:52 | Reagovat

[10]: To bude asi problém, protože co já aspoň vím, tak ani jedna ze zmíněných mang nebyla zatím nikým přeložená.

12 Prostě Já Prostě Já | 17. listopadu 2013 v 15:30 | Reagovat

:DD asi tak, když jsem koukala na Boku no Pico (a další dvě pokračování), nevěděla jsem jestli se mam smát nebo zvracet :DDD
Ale teď už je docela těžký mě šokovat °~°
Řekla bych, že je to jako s hororama :D když jsem poprvé viděla Dům voskových figurín, ani jsem to nedokoukala celý a byla jsem z toho neskutečně posraná ještě další den. A dneska bych to po pár minutách vypla, protože bych se k smrti nudila :D
Starý zlatý časy, kdy mi bohatě stačila Junjou Romantica, už jsou navždy pryč :') ...
Btw. super web :3

13 Albertferty Albertferty | E-mail | Web | 5. června 2018 v 4:52 | Reagovat

The prostate is the central part of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of most forms of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect inside gland and also the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be brought on by trauma towards the urinary tract or by infections via the rest of the body. A patient can experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to take care of the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain the sources of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some in the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and it'll also keep the urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations per week will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef every week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most crucial measure to consider to make sure a wholesome prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you must choose prostate examination one or more times per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama