Březen 2010

Náš krchov

19. března 2010 v 22:51 | Dvě zvrhlé krásky |  Brána od krchova
Představte si úplně malý krchov. Ne hřbitov, ale krchov. Žádné okázalé ani moderní místo, na druhou stranu - úplně rozpadlé taky ne. Není na něm skoro nic zvláštního, až na obrovskou sakuru, která roste na jedné straně u zdi a podle které dostal své jméno...

Tímto jsem vás chtěl přivítat. Nevím, jak jste se sem dostali (a pokud na doporučení nějakého znamého, tak má u mě malé bezvýznamné plus), ale doufám, že se sem občas zase vrátíte na malou procházku mezi našimi hrobečky.

A co je tu tak zvláštního, že byste se kvůli tomu měli chtít vracet?
Ne, vaše nepřátele nepohřbíme, máme dost práce se svými.
Tady se totiž pohřbívají (nebo-li překládají do češtiny, toho nelibozvučného jazyka) (a ano, uvědomuji si, že za chvíli mám pod okny dav milovníků češtiny s pochodněma a kamenama) mangy. A to ještě mangy naprosto zvrhlé a zvrácené, se spoustou krásných hochů a malým procentem dívek.
Ano, na hrobech si můžete přečíst popisky jako slashable, shonen-ai nebo yaoi.

Jinak, momentálně tu pracují dvě hrobnice, které se nezastaví před žádnou výzvou (kromě hetero hentai. To na nás působí jako stříbo na vlkodlaka.). O těchto dvou půvabných stvořeních ovšem zase jindy.

Pokud jste se dočetli až sem, děkuji za pozornost a už vás propustím mezi hroby. Přece jen... myslím, že ať jste přišli kvůli čemukoliv, naše řeči to nebudou.

A na závěr si to neodpustím - víte, proč jsou sakurové květy tak rudé? ;-)